Other

Pokus o MOTIVAČNÍ VIDEO

27. června 2015 v 17:56 | *Nat*
Ahoj, dneska je to jen takový rychlý článek. Seděla jsem doma, nudila jsem se a tak jsem si řekla, že bych mohla protřídit staré videa a fotky a našla jsem pár věcí, které ma mě působily strašně "happy". :) A tak jsem je dala dohromady a napsala k nim pár věcí, co mě jen tak napadly. A je to tu. Moje "motivační video". Možná, že ani motivační není, co já vím.. každopadácně se mi docela líbí, tak budu ráda, když kouknete a napíšete, co si o tom myslíte. ;)
(a ano, na té úvodní fotce jsem já)

YouTube: Chubby Bunny Challenge

6. srpna 2014 v 14:13 | *Nat*
Ahoj, dneska bych vám chtěla představit něco, co jsem původně vážně nechtěla. Nikdy jsem nechtěla, aby byl můj youtube channel spojovám s mým blogem. Protože je to něco úplně jiného a na úplně jiný styl. Ale tohle video se mi tak zalíbilo, že vám ho sem prostě musím přidat. Točila jsem ho s kamarádkou. Byla neuvěřitelná zábava to natáčet. Znova jsem se potom zasmála i u stříhání. Ve spomaleném nebo zrychleném efektu to bylo opravdu k popukání. A nechci nic říkám, když jsem naše obličeje úplně přiblížila. Bohužel s touhle kámošku se vidím asi jen 3x do roka, i přes to, že ji znám už od školky. Je to docela smutné, takže mi to ve výsledku bylo docela líto. Ale nechci už kolem toho kecat. Tady máte to video. Sice je trapné tohle psát, ale když už jsem se rozhodla to sem přidat, tak naplno. Budu ráda, když mi dáte like, napíšete k videu komentář a nebo třeba odběr, za ten budu obvzlášť moc vděčná. Mějte se krásně, užívejte prázdnin a smějte se.

The Fault In Our Stars

18. června 2014 v 21:02 | *Nat*
Ano, už jsem o tomhle psala, psala jsem o knížce. Dneska jsem tu kvůli filmu. Pokusím se ten článek udělat co nejkratší, to ale asi nepůjde. Zamilovala jsem si tu knihu, o tom nemluvě a je jedna z mých nejoblíbenějších. A jakmile jsem zjistila, že dělají i film, měla jsem Vánoce. Do kina moc nechodím, ale tohle by mělo stát za to, tak jsem to riskla. A víte co? Vyplatilo se to několikanásovně! Tohle je jeden z nejdokonalejších filmů, které jsem viděla. A bylo to poprvé, co jsem u filmu hodně, ale opravdu hodně upřímně brečela. Ale taky jsem se smála, dost smála. Jak to udělali? Musela jsem vypadat hrozně...
Ten příběh mě chytil za srdce a to doslova, držela jsem si hrudník, abych nekřičela, pláčem nebo smíchy. Ovšem vraťme se trošku k začátku. Když jsem zjistila, že Augusta má hrát Ansel Elgort, posmutněla jsem. Ten vůbec nevypadal jako můj vysněný Augustus Waters. A víte co? Nikoho jiného tam dát nemohli. On se tam přesně hodil a nikdo by ho nezahrál lépe. Tohle byl přesně ten Augustus, kterého jsem si představovala. A mám z toho hroznou radost. Ten film prostě musíte vidět a pak všechno, úplně všechno pochopíte.
Další úžasná věc je to, že má úplně nádherné songy, hlavně, ty, co k němu třeba někdo nazpíval i jako z inspirace, prostě vám je sem musím dát a alespoň ten první si povinně pusťte. Není nic, ale vážně nic, co bych vytknula. No, vlastně jednu věc možná jo. Vadí mi, že ten film nebyl nekonečný.
30 questions challenge

6. června 2014 v 19:05 | *Nat*
Ahoj! Dneska tady pro vás mám článek, který se asi bude posledních několik dní tak nějak opakovat. Chtěla jsem si zkusit něco zajímavého, ale tagy už jsou trochu ohrané. Takže jak už jste asi z názvu zjistili, je to challenge. Nebudu to dělat každý den, protože tady nechci mít jen články na tohle téma, takže tak nějak, kd se mi bude chtít. Challenge jsem nevymyslela já, jen aby bylo jasno! Jedná se vlastně o to, že každý den (u mně asi trochu jinak) napíšu jeden článek na bod v téhle challenge. Takže jde vlastně o to, aby jste se o mně dozvěděli co nejvíce věcí. Ještě jsem se nerozhodla, do které rubriky tyhle články budu dávat, ale myslím, že každý podle toho, kam tak nějak patří.
Můžete si samozřejmě udělat také, já vám tady teď dám seznam těch bodů. Moc se na to těším a první článek se pokusím přidat už dneska nebo zítra. Snad to bude zajímavé. Užívejte si dny.
6. Obrázek tvého dnešního účesu
7. Napiš o svém oblíbeném zpěvákovi nebo kapele
8. Pět oblíbených citátů
9. Něco co tě rozesměje
10. Jak by měl vypadat tvůj vztah
11. Tví mazlíčci + fotky
12. Letní vzpomínka
13. Proč píšeš svůj web
14. Padesát faktů o tobě
15. Něco, co tě naštve
16. Představ své oblíbené blogy a proč je navštěvuješ
17. Tvůj názor na drogy a alkohol
18. Obrázek tvých očí
19. Pět mužů, kteří jsou pro tebe nejatraktivnější
20. Tvoje oblíbená pohádka
21. Co děláš, když venku prší
22. Obrázek toho, co jsi dnes měla na sobě
23. Piš o svých oblíbených školních předmětech
24. Nejlepší osoba ve tvém životě
25. Nejlepší kniha, co jsi kdy přečetla
26. 10 věcí, co chceš udělat před tím, než zemřeš
27. Obrázek tvého rukopisu
28. Pět zásad tvého života
29. Krátký příběh o čemkoliv
30. Napiš svůj názor na tvou budoucnost

We need change

4. června 2014 v 16:42 | *Nat*
Všechno někde končí a všechno někde začíná. Dlouho jsem uvažovala.. Chtělo už to změnu. Je mi to líto, ale musím se mého milovaného designu vzdát. Chtěla jsem něco na trochu jiný styl. A tadáá, tady to je! Nevím, jaký máte vy názor, ale mě se docela líbí. Myslela jsem, že to dopadne malinko lépe, ale i s tímto jsem spokojená. Je to jen jakoby "obrázek", ale předtím bylo všechno tak nějak přeplácané. Chce to na chvilku něco oddechovějšího. Tady teda mám můj nový květinkový design.
Popisky jsou si nechala a tvořila sjem je sama. Takže budu ráda, když je nebudete považovat za své! Obrázky jsou z internetu, myslím, že skoro všecny z tumblr.
Změnila jsem i font písma, nevím, zda je to lepší. Už je to ale tak a nejde to zpět. Obrázek starého designu najdete v celém článku, teda pokud nemáte celý článek otevřený. Krásný den! A prosím, napište mi svůj názor.

Tumblr: Koho sleduji?

27. dubna 2014 v 14:31 | *Nat*
Ahoj! Dneska jsem byla po delší době na tumblr.com. Takže jsem se rozhodla udělat vám menší článek o tom, kodo sleduji. Sleduji hodně lidí, takže nevím, jestli sem vypíšu všechny. Ale ty důležité určitě ano. Nevím co více napsat, takže se do toho pustíme.:)
A ještě abych nezapoměla, tady je můj tumblr:


Nejdříve jsem ji našla na blogu http://es-diy.blog.cz/. Potom jsem si všimla, že má tady tumblr. Takže jsem se koukla a waw! Nádherně propracovaný. A ta hudba.:3 Jedna z hodně oblíbených.

2) Elis
Elis je ze stejného blugu, jako minulá slečnu. Taky má moc hezký design a hlavně obrázky. A má krásně udělaný "kurzor".(nevim, jestli se tomu tak říká:D)

Slešnu z nám tentorkát z youtube, má moc pěkná videa, ale nijak zvláště známá není.:) Obrázky jsou nádherné, ale musím uznat, že desing se mi moc nelíbí, nějak divně bije do očí.

Debby měla strašně krásný desing, nevim, proč si ho změnila:/ No, ale co už.:D Debby znám z youtube, takže proto ji sleduju, pro "nefanoušky" nic zajímavého.

Takový obyčejný desing, většinou se mi na tumblr tyhle designy líbí. Má hrozně cute asweet obrázky. Takové jemné a dívčí. Strašně ráda tam někdy chodím.


Totálně dokonalé! Strašně krásné fotky celebrit v mé oblíbené črnobílé barvě. Super je, že jsem tam našla mnoho těch, které mám fakt ráda. Třeba Emma Watson nebo Kristen Stewart.

Podle mě úplně mega propracovaný tumblr. Design se mi až tak moc nelíbí, ale ty fotky! Nejlepší je , že fotečky jsou v super kvalitě, takže si je můžu dát třeba na tapetu. A k tomu jsem ještě krásné a neobvyklé, takže fakt krása.

DALŠÍ TUMBLR V CELÉM ČLÁNKU:)

Knihomolství

18. dubna 2014 v 17:13 | *Nat*
Mám tady pro vás článek na téma týdne. Obvykle tohle nepíu, ale jelikož je téma týdne o knihách, tak jsem článek prostě musela napsat!No a teď už k věci. Knihomolství? Co to vlastně je? Podle mě knihomolství není nijak špatná věc. Lidé co čtou knížky jsou často mnohem "lepší". Proč? Protože se u toho učí mnoho věcí. Například si lépe zafixují pravopis, aniž by to věděli. Nebo se jim rozšiřuje slovní zásoba. A co je nejdůležitější, rozvíjejí svou fantazii!
Já jsem knihomolka tělem i duší a nestydím se za to. Poroto taky mám o tom blog.;D Knihy si beru třeba i do školy a ostatní se mi za to někdy smějí, ale už jsem si zvykla. Život je už takový.
To je asi všechno, co jsem chtěla napsat. Já mám na knihomolství celkově jen kladný a pozitivná názor. Ale jako vždy- nic se nemá přehánět! Takže člověk musí dělat i jiné věci než jen čtení.
Zatím se mějte krásně! Ahoj!♥

Tips: Jak mít lepší den

17. dubna 2014 v 15:33 | *Nat*
Dneska tady pro vás mám pár tipů, jak mít hezčí den. Především jsou to tipy, které já sama často používám. Možná to nepatří tak úplně k tématu blogu, ale já vlasně žádné téma blgu nemám. ;D Budou to takové věci, které více méně nmoho lidí zná, ale jsou to jen mé zkušensti. Jdeme na to!
1) Snídaně
Není lepší věc, než začít den výbornou snídaní. Takže do sebe zbytečně necpěte nic, na co nemáte chuť. Já si nejradši dávám kakao nebo cornflakes s mlékem. Není to ani zdravé, ani nezdravé. Je to ěnco mezi.;) Ale je to jen na vás, co dobrého si dáte. Ale nepřehánějte to! Je totiž nutností, začít den snídaní. Každá je lepší než žádná! Ráno vám dodá mnoho energie na celý den.
wow | via Tumblr

2) Kniha nebo film
Je přece moc super ponořit se do něčeho jiného, než je realita. Přečtěte si knihu nebo třeba zkoukněte nějaký cool film. To vždycky zvedne náladu. Hlavně nic pesimistického! Potřebujeme optimusmus! Já třeba moc doporučuji knížky The Host (Hostitel) a The fault in our stars (Hvězdy nám nepřály).
Untitled

3) Oblečení
Je moc fajn si obléct něco nádherného. Ale důležitější je obléct si něco pohodlného. Takže to zkusíme zkombinovat. Něco krásného a zároveň pohodlného. Protože věci ve kterých se necítíte dobře vám akorát zkazí dobrou náladu. Já třeba preferuji legíny. Ty vypadají dobře a jsou i docela pohodlné. Ale k nim něco delšího! ;)
Tumblr

4) Sociální sítě
Když už tě někdy přemůže silná nuda, nebo si chceš orostě jen odpočinost, tak je čas pro internet. Tumbl, weheartit, blog, facebook, twitter.. Tam všude se můžeš na chvílu pusti do virtuálního světa. Ale taky se to nesmí přehánět..;)
Untitled
A DALŠÍ TIPY NAJDEŠ V CELÉM ČLÁNKU!

Všeho směs

1. února 2014 v 13:01 | *Nat*
Ahojky, moc se omlouvám, že jsem přidávala málo článků. Ale bohužel, bylo toho hodně do školy. Přece jenom je pololetí.;) Musela jsem se moc učit. Teď plánuju přidat sem ještě pár knih a možná něco do rubriky povídky. Protože jsem trochu psala..:) Nic moc v tomhle článku as nenajdete. Ale zase bych vám sem asi dala fotky, které jsou momentálně v menu. Asi vždycky, když je vyměním, dám je do nějakého článku. Takže tady jsou další tři. Zdroje uvádím vždycky na konci článku, protože si myslím, že je to slušnost, ho uvést.:) Mějte se zatím nádherně.
Vaše *Nat*. ♥Zdroj fotek: http://weheartit.com/

Zdroj úvodního popisku: http://naughty-dog.blog.cz/

Zdroj oddělovače: http://princess-graphics.blog.cz/

Historicky první článek

19. ledna 2014 v 19:35 | *Nat*
Vítám vás u naprosto prvního článku na tomto blogu. Už jsem měla 2 blogy. Ale nikdy jsem u nich nezůstala. Čtení je ale mou velikou zálibou. Chci sem dávat především knížky. Takže si myslím, že mi to nějakou tu dobu vydrží.
V prvním článku bych se chtěla věnovat pár věcem. Nějdříve byhc určitě chtěla říci, že design jse si nedělala sam! Zdroj je uvedenýn přímo na něm.;)
Menu, popisky a vše ostatní na tomto blogu jsem tvořila já. Prosím kopírujte se zdrojem! Jinak vás budu muset nahlásit.
Chtěla bych tady dnes dát 3 fotky. Které jsem jako první v menu blogu. Jsou to fotky, které se budou měnit podle mé nálady. Většinou jsou z We Heart It.♥
Tady jsou. Josu krásné!
Pokud máte we heart it, můžete ho dát do komentu. Ráda se kouknu. A to své mám v menu. Budu moc ráda, když mi dáte sledování!
Tatím se mějte krásně. Ahoj!


 
 

Reklama