Květen 2014

✿ Spring Nails Inspirations ✿

23. května 2014 v 19:40 | *Nat* |  Girly
Ahoj!
Konečně mám pocit, že přichází jaro. Venku to už vypadá mnohem lépe.:)
Proto tady mám takový jarní článek.
Inspirace na nehty.
Snad alespoň něco zkusíte.
A když ne, tak načerpáte jarní atmosféru.
:)

Jdeme na to!
No, to bude všechno, snad se alespoŇ trochu líbí.
Je jich sice málo, ale nic se nemá přehánět.
Potom by to nikoho nebavilo.;)
Mějte se krásně!
Papááá♥

Outfit #1 - Black and White

19. května 2014 v 12:00 | *Nat* |  Girly
Krásný den!
Dneska je tady první článek v tomhle stylu.
Nechci tady nic moc psát, protože není co.
Takže, vytvořila jsem outfit podle kousků, které jsem pracně hledala na internetu.:D
Tady je:
Snad se alespoň trochu líbí.:)
Myslím, že se super dá využít třeba do divadla, na rande nebo jen tak do města.
Černá a bílá mě nikdy neomrzí.
Zatím ahoj!TAG #2 - Jedno slovo

16. května 2014 v 18:58 | *Nat* |  Tagy atd.
Ahoj!
Dneska tady mám tag, je to tag "jedno slovo". Takže to tady nechci moc obkecávat. Rovnou půjdu na to.;) A by the way, taky u vás tak strašně prší? -_- Nenávidím tohle "jarní" počasí..
SIXTYMILESCLOSER | via Tumblr

1. Tvoje vlasy?
dlouhé
2. Oblíbená věc?
kniha
3. Sen z minulé noci?
matoucí
4. Oblíbené pití?
voda
5. Vysněné auto?
moje
6. Místnost ve které se nacházíš?
pokoj
7. Tvůj strach?
nepopsatelný
8. Co bys chtěla být za 10 let?
šťastná
9. S kým jsi strávila včerejší večer?
sama
10. Co nejsi?
zlá
11. Poslední, co jsi dělala?
psala
12. Co máš na sobě?
oblečení
13. Tvoje oblíbená knížka?
oblíbená (:D)
14. Tvůj život?
nevyzpytatelný
15. Tvoje nálada?
oddechová
16. Tvé léto?
zábavné
17. Kdy jsi se naposledy smála?
dneska
18. Nejoblíbenější víkendová činnost?
relax
19. Tvůj počítač?
rozbitý
20. Pivo?
fuj
21. Zima?
brrrr
22. Dovolená?
dokonalá
23. Ve tvé posteli?
pohodlí
24. Láska?
všechno

Snad se tag líbil. Pokud chcete, tak mo také udělejte a budu ráda, když mi to napíšete. :) Zatím ahoj.Tajemství Elly a Michaela

13. května 2014 v 21:17 | *Nat* |  Books
Autorka: Jessica Sorensen
Název: Tajemství Elly a Michaela
Oreginál: The Secret of Ella and Michael

Chtěla se stát někým jiným. A on chtěl, aby zůstala stejná jako dřív…
Ella dříve nosila srdce na dlani, bylo jí všude plno a zvysoka kašlala na všechna pravidla. Pak ale nastoupila na vysokou a udělala za dřívějším životem tlustou čáru. Stala se z ní nová Ella, která dělá, co se od ní čeká, je smířlivá a pečlivě skrývá všechny své problémy. Jenomže se blíží prázdniny a Ella nemá kam jet. Leda domů. A tam hrozí, že všechno, co v sobě tak pečlivě pohřbila, znovu vyplave na povrch. Zvláště když vedle bydlí Michael.
Je chytrý, sexy a sebevědomý. Dokáže se Elle dostat pod kůži jako nikdo jiný. Ví o ní všechno, zná její nejtemnější tajemství. Odjakživa ji miloval a teď je odhodlaný probudit v ní znovu takovou Ellu, jaká byla dřív. A je ochoten pro to udělat cokoli...

Můj názor: Tady toho mám docela dost. Knížku mám z knihovny.Nemám moc knihy z knihovny ráda, jhelikož je potom musím vracet a je mi smutno, že sknížky nemám. :( Protože každý příp´běh vás k sobě něčím upoutá. A tohle byl sakra silný příběh. :D Knížka byla napsaná moc hezkým stylem akorát mi trochu vydily ty sex. scénky. Myslím, že v knížce pro náctiletté to přehnali.. Ale co už.:D Ještě se mi nelíbí obal. Protože nemám ráda, když je na knize fotka. Potom nemůžeš využít svou vlastní fantazii k vytvoření hrdinů. A často také hrdinové vypadají jinak, než na úvodní fotce. Ale to užje věc grafiků. Mějte se pěkně. Ale abych to shrnula, tak knížku určitě doporočuju přečíst. :)

Styl? Miluju Vintage!

11. května 2014 v 12:42 | *Nat* |  Girly
Dneska tady mámm článek na téma týdne. První, co mě napadlo je styl vintage! Nemám moc takového oblečení, jelikož ho neumém kombinovat..;D
Ráda bych se teda zajímala v tomto článku o stylu (nejen oblékání), který se mi fakt líbí. :)
Takže začněme..

(4) Tumblr

1. Vintage oblečení
Vintage oblečení je jedna z věcí, které jsem psala, že nemám, ale miluju. :) Strašně krásné jsou ty vintage šaty. Ale nejvíce se mi na tom všem líbí ty barvy, hlavně starorůřová. Ale nádherné jsou i všechny ty crop topy. Dáme si tady třeba jeden outfit. Riflové kraťásky ve vybledlé barvě, nádherný květinkový crop top, bílé tenisky, mašle do vlasů, náramky a samozřejmě černé sluneční brýle. Krásný outfit na léto.:)
Untitled

2. Tašky, batohy, kabelky..
Škoda, že většinou v různých obchodech tyhle kabelky, které vypadjí jako "vintage" jsou hrozně drahé, nebo alespoň já mám takový pocit. A bohužel u mě v okolí se prodávají jenom ty nové "super swag" kabelky. Takže moc těch, které bych chtěla nikde neseženu. Ale jsou opravdu krásné. A samozřejmě batůžky. :3
Want❤️

3. Vintage kufry
No, tak tady ještě mám kufry. Nevím, co k tomu dodat, prostě ty nádherné hnědé kufříky.
..

4. Psací stroje
Je jasné, že v dnešní době jedou notebooky a počítače. Ale já jsem si vždycky přála psací stroj, který bohužel nemám. Ale stále ho chci.
Light up your life | via Tumblr

5. Kapesní hodinky
Taky si myslím, že není moc potřeba něco dodávat. :) Jsou krásné a každé oreginální. A k vintage se nádherně hodí. Hlavně ty vzorky na nich mě vždycky nadchnou.
Tumblr

6. Květiny a věnečky
Tyhle věci ve vlasech miluju! Ať jsou to jen květinky, nebo věnečky upletené z nich. :) Nejkrásnější jsou samozřejmě ty přírodní. Ale všechny jsou krásné.
Flower crown ☆

7. Pokoj
No a na konec určitě ta nejkrásnější vintage věc. Pokoj! Miluju všechny ty doplňky, tapety a obrázky do pokoje. Nevím, co dodat, protože se k tomu nic moc dodat nedá..
Untitled

No, to by bylo všechno.
Snad se článek alespoň trochu líbil.
I když byl vlastně o ničem.
:D
Mějte se krásně..
Papáá♥

Tutorial #1 Jak na obrázek s měsícem?

4. května 2014 v 12:07 | *Nat* |  Fotky
Ahoj! Nevěděla jsem, jak tenhle článke nazvat, takže má tokovýhle divný název.:D No, ale pojďme k tématu. Dneska bych vám chtěla ukázat, jak vytvořit nento obrázek (nebo podobný):

Myslím, že je to dost jednoduché a na začítek super. Taky je užitečné, že to můžete udělat jednoduše online.:) Dala jsem si s tímhle návodem dost práce, i když to tak moc nevypadá. Takže bych ocenila třeba komentář, nebo názor.:) Jdeme na to!

1) Najdeme si někde nějaký obrázek, který chceme použít jako podklad. Například na google, tumblr, weheaitit atd. Já jsem si vybrala tyto květiny.

2) Obrázek nahrajeme zde: Pic Monkey. Klikneme na "Edit". To snad každý chápe. A poté se nám zobrazí toto.

3) A tam klikneme na symbol motýlka v levo na liště zobrazí se nám toto.

4) Klikneme nA "Geometric" a následně na "kolečko". A ukáže se vám to takto.

5) Teď si kolečko zvětšímě do velikosti, kterou chceme. Uděláme to tak, že chytíme a zataháme za menší kolečka okolo něj. Kolečko (jedno z nich) ukazuji na obrázku šiphou.

6) Teď mám kolečko zvětšené. Kliknu na šipku u Blend Modes. Ukazuji na obrázku. A tam vybereme "Overlay". Postupujeme podle pořadí, které jsem na obrázku označila čísly.

7) Teď se podíváme na nápisek "Fade". Tady si vybereme, jak moc výrazné kolečko chceme. Prostě jen chytmene a táhneme myší.

8) Teď klikneme kamkoli jinam na obrázku, aby mám zmizelo onačení u kolečka. Poté tam, kde jsme klikali na motýlka klikneme teď na "Tt". A objeví se nám písmenka.

9) Teď si vybereme nějaké písmo pro název spring, je to jen na nás.:) Já si vybírám to, co vydíte na fotce (šipka 1.). A potém se nám zobobrazí takový rámeček a do něj napíšeme slovo, které chceme (v mém případě spring, šipka 2.). A znova ho můžeme kolečkami kolem zvětšit (šipka 3.).:)

10) A s textem pracujeme stejně jako s kolečkem. Barvu jsem u "Color" změnila na bílou (šipka 1.). A potém jsem si zase zvolila "Fade".

11) No, teď úplně stejným způsobem vložíme "hello". Akorát, že jsem si barvu nechala černou a s fade jsem nepracovala.


No, to je vše, snad vám to alespoň trošičku pomohlo.:) Jestli jste něco nepochopili, napiště do komentáře, vysvětlím. A tady ještě V CELÉM ČLÁNKU mám pár ukázek, co jiného se dá stejným způsobem vytvořit.:)

Hello May!

3. května 2014 v 20:31 | *Nat* |  Diary
Dneska to asi nebude dlouhý článek. Ale mám tady pár novinek. Nikdy jsem vlastě nepochopila, co lidí zajímá na těchto "deníčkových" článcích. No, ale přesto ho stejně napíšu.:) U mě blog skoro nikdo nečte, ale u jiných blogerek jsou tyhle články docela oblíbené, tak proč ne.
Jak si užíváte jaro? Já docela blbě, někde se už samozřejmě objevily květinky, což mě těší. Ale to počasí.:/ Pořád prší a venku je docela hnusná zima. Jak si potom člověk mám užít jara? Ják to máte u vás?
Máte rádi svíčky?:) Já poslední dobou ujíždím na vonných svíčkách. Nejvíce miluju ty, co voní po květinách. Teď zrovna mám zapálenou růži. Není to nic moc, jelikož za drahé fakt utrácet nebudu. Takže tady mám jenom nějakou levnější z ikea.:D
No, nevím, co víc psát, snad je to, že vám přeju, aby jste si užili jaro, jak nejlépe můžete. Mějte se krásně!♥
May 🌹
BTW: Můžete se těšit na nějaké tutorialy, které nově chystám.:) A zdroj obrázku je: We Heart It.